O nas

Garden One to firma proponująca szeroki wachlarz usług. Oferujemy: projektowanie i zakładanie zieleni publicznej oraz prywatnej; budowę małej architektury ogrodowej; budowę, utrzymanie i pielęgnację boisk sportowych; zakładanie i pielęgnację trawników; projekty i budowę tarasów; pielęgnację, sadzenie i przesadzanie roślin; nawadnianie ogrodów oraz wykonywanie i montaż instalacji wodnych; aranżacje wnętrz zielenią; oświetlenia i iluminacje, a także budowę nawierzchni brukowej.

Naszą specjalnością i zarazem pasją są egzotyczne drzewka Bonsai. Jako jedyni w Polsce sprowadzamy te niezwykłe rośliny bezpośrednio z Japonii. Głównie działamy na terenie Podkarpacia, ale tak naprawdę nasze realizacje nie znają granic regionu. Tym samym zrealizowaliśmy setki projektów w całej Polsce, a także wielu europejskich miastach. Nasze realizacje łączą nowoczesne rozwiązania z klasyczną estetyką i naturalnymi kompozycjami. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnych miejsc wypoczynku, zabawy i relaksu. Wykonywane przez nas projekty i ich realizacja stoją na najwyższym poziomie. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z firmą Garden One, która przyniesie wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń.

Poznaj historię Garden One

Firma Garden One została założona w 2005 roku, w Kupnie koło Kolbuszowej. To właśnie tu rozpoczęła się jej historia, której siła opiera się na ogromnej wiedzy, doświadczeniu i ciągłym rozwoju pracowników. Wszystko to łączy się nierozerwalnie z jedną osobą – Marcinem Miłosiem, założycielem i prezesem Garden One. Jego życiorys od dziecka związany był z ogrodnictwem, którym zajmowali się jego dziadek, wujek, a przede wszystkim rodzice, którzy nauczyli go szacunku do natury i otaczającej przyrody. Pomaganie rodzicom w ich firmie przerodziło się w prawdziwą pasję, dlatego postanowił otworzyć swój własny biznes związany z ogrodnictwem. Na początku zawodowej drogi, w jego życiu pojawiła się Pani Anna, przyjaciółka rodziny, dzięki której otrzymał pierwsze zlecenie na sprowadzenie egzotycznych roślin z Japonii, a dokładnie drzewek Bonsai. Roślin, które w branży ogrodniczej należą do ścisłej czołówki i uważane są za produkty luksusowe. W poszukiwaniu najlepszych okazów trafił osobiście do Kraju Kwitnącej Wiśni gdzie poznał tajniki uprawy i pielęgnacji tych wspaniałych roślin. Sam pomysł sprowadzania do Polski egzotycznych drzewek okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Niemniej jednak firma nie poprzestała tylko na imporcie roślin egzotycznych, a jej prezes nie spoczął na laurach. Z każdym rokiem Garden One zaczął wprowadzać do swojej oferty kolejne usługi. Co więcej, prezes firmy postanowił wyszukiwać na całym świecie unikatowe materiały wykorzystywane przy tworzeniu ogrodów. Takie, które zadowoliłyby najbardziej wybredne gusta Klientów. Tak prezes Marcin Miłoś trafił kilka lat temu m.in. do miasta Semarang, stolicy indonezyjskiej Jawy Środkowej skąd do dzisiaj sprowadza bezpośrednio od producentów niezwykle cenne, egzotyczne drewno bangkirai. Drewno wykorzystywane np. przy tworzeniu wyjątkowych tarasów. Podobnie było z różnego rodzaju gatunkami kamieni, potrzebnymi do tworzenia ogrodów, które to Garden One importuje przede wszystkim z Grecji, Bułgarii, Serbii, Włoch, Indonezji oraz Chin.

Dzisiaj Garden One, to jedna z najszybciej rozwijających się firm tego typu w Polsce, mogąca pochwalić się realizacjami m.in. w Barcelonie, Nicei, Gdańsku, Arłamowie, czy Chochołowie. Garden One wykorzystuje przy swoich projektach, najnowsze technologie dostępne na świecie, dzięki czemu może sprostać wszystkim zadaniom stawianym przez Klientów. Firma od lat inwestuje również w swój park maszynowy. Dysponuje najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami dostarczanymi od najbardziej znanych producentów. Tym samym może się poszczycić m.in. profesjonalnym utrzymaniem i pielęgnacją boisk sportowych w całej Polsce. To z kolei przełożyło się na zdobycie zaufania czołowych klubów, dla których najcenniejsze są najwyższe parametry i światowe standardy murawy. W ostatnich latach Garden One postawiło na pomoc sportowcom. Firma została sponsorem strategicznym m.in. klubu ZKS Stal Rzeszów oraz czołowego w Polsce pięściarza wagi ciężkiej Łukasza Różańskiego.
Niemniej jednak Garden One pozostaje nadal firmą rodzinną, dla której każdy Klient oraz jego oczekiwania i satysfakcja są najważniejsze.